Napęd PortaMatic Hörmann do drzwi wewnętrznych

Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych

Wygodne mieszkania bez barier architektonicznych

Napęd PortaMatic firmy Hörmann umożliwia automatyczne otwieranie i zamykanie drewnianych i stalowych drzwi wewnętrznych za pomocą nadajnika lub sterownika. Zastosowana technologia zwiększa komfort życia osób niepełnosprawnych fizycznie i nie tylko. Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych znajduje zastosowanie zarówno w budynkach prywatnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Posiada wiele różnych funkcji i możliwości ustawień, a także zapewnia minimalne zużycie prądu. Poza tym napęd PortaMatic jest korzystniejszy cenowo od porównywalnych napędów do drzwi nawet o 25 %.

Hörmann wygodne mieszkania bez barier architektonicznych

Mieszkania i miejsca pracy bez barier architektonicznych

Mieszkanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

Mieszkanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

To oczywiste, że osoby niepełnosprawne chcą zachować pełną mobilność. Napęd PortaMatic poprawia standard ich życia, zapewniając możliwość przemieszczania się z pokoju do pokoju bez pomocy innych.

Komfort na co dzień

Komfort na co dzień

Napęd PortaMatic sprawia, że przenoszenie różnych przedmiotów między pomieszczeniami jest wyjątkowo łatwe. To niezwykle komfortowe rozwiązanie w każdej sytuacji, nawet jeżeli automatyczny napęd do drzwi jest Państwu potrzebny z innych powodów niż względy zdrowotne.

Praca w otoczeniu bez barier architektonicznych

Praca w otoczeniu bez barier architektonicznych

Środowisko pracy bez barier architektonicznych ma szczególną wartość w dzisiejszych czasach i będzie miało coraz większe znaczenie w przyszłości. Napęd PortaMatic znacznie zwiększa komfort pracy i może być instalowany wszędzie z wyjątkiem obiektów użyteczności publicznej.

Higieniczne, bezdotykowe korzystanie z drzwi

Higieniczne, bezdotykowe korzystanie z drzwi

W biurowcach istnieje duże ryzyko przenoszenia się chorób zakaźnych wśród pracowników ze względu na korzystanie z tych samych drzwi do pomieszczeń sanitarnych. Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych w połączeniu z bezdotykowym sterownikiem skutecznie eliminuje ryzyko przenoszenia zarazków i bakterii, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa wśród osób korzystających z tych pomieszczeń.

Powody, dla których warto wybrać napęd PortaMatic firmy Hörmann do drzwi wewnętrznych

Bezpieczne działanie drzwi

Bezpieczne działanie drzwi

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania w firmie Hörmann zawsze idą w parze. Dlatego nasz napęd PortaMatic łagodnie otwiera i zamyka drzwi, a przy tym pracuje bardzo cicho. Siła potrzebna do wyzwolenia ruchu drzwi jest naprawdę niewielka, a bezpieczeństwo użytkowania wysokie. Wystarczy tylko lekko dotknąć drzwi będące w ruchu, aby natychmiast je zatrzymać.

Innowacyjny system sterowania radiowego

Innowacyjny system sterowania radiowego

Myślimy przyszłościowo o rozwiązaniach, które inni pomijają. Dlatego nasi klienci mogą teraz bezpiecznie obsługiwać swój napęd do drzwi nadajnikiem lub wewnętrznym sterownikiem radiowym, który korzysta z naszego innowacyjnego systemu zdalnego sterowania BiSecur. Nie poprzestajemy na prostych rozwiązaniach – nasze urządzenia wyposażyliśmy dodatkowo w funkcję odczytu położenia drzwi*. Koniec z bieganiem po całym domu, aby sprawdzić, czy wszystkie drzwi wewnątrz są zamknięte czy otwarte. Naszym celem jest stałe polepszanie komfortu życia naszych klientów, dlatego jednym nadajnikiem lub wewnętrznym sterownikiem radiowym mogą Państwo nie tylko otwierać i zamykać drzwi, lecz także sterować zintegrowanym oświetleniem LED.

*z nadajnikiem HS 5 BS lub wewnętrznym sterownikiem radiowym FIT 5 BS
Prosty montaż, łatwe podłączenie

Prosty montaż, łatwe podłączenie

Napęd PortaMatic na pewno ułatwi Państwu codzienne życie. Już sam montaż jest jak przysłowiowa bułka z masłem: napęd mocuje się nad drzwiami lub do ościeżnicy. Szynę ślizgową po prostu przykleja się do płyty drzwiowej, a w razie konieczności demontuje bez pozostawienia jakichkolwiek śladów. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie w przypadku całkowicie przeszklonych drzwi i drzwi zamontowanych w mieszkaniu na wynajem.

Na koniec wystarczy podłączyć napęd do gniazda wtykowego. To też nie sprawia żadnych trudności, ponieważ jest on wyposażony w przewód o długości 3 m. Oczywiście można też zgłosić się do jednego z partnerów handlowych firmy Hörmann z prośbą o wykonanie fachowego montażu.
Komfortowa sygnalizacja optyczna i akustyczna

Komfortowa sygnalizacja optyczna i akustyczna

Jesteśmy zdania, że dodatkowy komfort i bezpieczeństwo ma ogromne znaczenie. Dlatego wyposażyliśmy napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych w wiele dodatkowych przydatnych funkcji. Sygnał akustyczny i wbudowane oświetlenie LED sygnalizuje, że drzwi za chwilę się uruchomią – zaczną się otwierać lub zamykać.

Oświetlenie ułatwia ponadto orientację w ciemności i gwarantuje bezpieczne korzystanie z niedostatecznie doświetlonych przejść.
Prospekty