Drzwi wewnętrzne do pomieszczeń mieszkalnych Hörmann

Drzwi wewnętrzne do pomieszczeń mieszkalnych

Sposób na stworzenie przytulnego wnętrza

Zastosowanie wysokiej jakości drzwi wewnętrznych do pomieszczeń mieszkalnych firmy Hörmann sprawi, że będą Państwo z przyjemnością wracali do swojego domu.
Klasyczne lub nowoczesne, białe lakierowane lub z drewna bukowego, ze szklanymi elementami lub aplikacjami ze stali nierdzewnej – Hörmann oferuje drzwi idealnie dopasowane do stylu każdego wnętrza. Drewniane drzwi wewnętrzne są bardzo efektowne i kryją w sobie prawdziwą jakość klasy Premium. Właśnie dlatego cieszą użytkowników przez wiele lat, a decydując się na ich zakup, klient dokonuje dosłownie wyboru „drzwi na całe życie”.

Drzwi wewnętrzne do pomieszczeń mieszkalnych firmy Hörmann

Powody, dla których warto wybrać drzwi pokojowe firmy Hörmann

Klamki Planar zlicowane z powierzchnią skrzydła

Klamki Planar zlicowane z powierzchnią skrzydła

Klamki Planar zapewniają szczególnie elegancki wygląd drzwi. Osobom ceniącym dobre wzornictwo przypadnie do gustu zlicowana ze skrzydłem drzwiowym rozeta klamki, która tworzy z nim idealnie równą płaszczyznę. Ukryte zawiasy z kolei dodają drzwiom bezprzylgowym szyku. Innym ciekawym rozwiązaniem jest rezygnacja z otworu na klucz, co pozwoliło uzyskać efekt uproszczonego, a tym samym bardziej wyszukanego wzornictwa.

Koncepcja 4 × 4: Concepto DesignLine

Koncepcja 4 × 4: Concepto DesignLine

Przemyślane i wszechstronne: drzwi z serii Concepto DesignLine gwarantują szereg nowych możliwości aranżacyjnych dla Państwa domu. Wszystko to przez połączenie doskonałej jakości powierzchni ultramatowej, błyszczącej (wysoki połysk), o strukturze łupka lub lnu (nowość) z kolorami: białym, jasnoszarym, antracytowym lub nowym kolorem brązowoszarym.

Drzwi pełnoszklane z nanopowłoką

Drzwi pełnoszklane z nanopowłoką

Marzą Państwo o domu pełnym światła? W takim wypadku idealnym wyborem będą nasze drzwi pełnoszklane. Poza eleganckim wyglądem drzwi GlassLine nie mają sobie równych pod względem komfortu pielęgnacji – wszystkie wzory z piaskowaną szybą posiadają nanopowłokę, która zabezpiecza powierzchnię przed śladami palców.

Wzory o identycznym wyglądzie do Groove i Concepto DesignLine

Oferta drzwi pełnoszklanych pasujących wizualnie do wzorów z linii Groove DesignLine i Concepto DesignLine pozwala uzyskać perfekcyjne zestawienia drzwi szklanych z drewnianymi.

Struktura Duradecor: atrakcyjna dla oka i przyjemna w dotyku

Struktura Duradecor: atrakcyjna dla oka i przyjemna w dotyku

Delikatnie strukturyzowana powierzchnia pozwala poczuć to, co widać. Rysunek drewnianych słojów, którym pokryta jest płyta drzwiowa, w przypadku strukturyzowanej powierzchni Duradecor sprawia w dotyku wrażenie prawdziwego drewna. Ten rodzaj powierzchni podkreśla przytulną i naturalną atmosferę mieszkania, a drzwi są wyjątkowo łatwe w pielęgnacji i odporne na uszkodzenia.

Duradecor: powierzchnia niezwykle odporna na uderzenia

Duradecor: powierzchnia niezwykle odporna na uderzenia

Wysokiej jakości powierzchnia zachwyca swoimi właściwościami – Duradecor odznacza się najwyższą odpornością na uderzenia, o 48 % lepszą od średniej badanych powierzchni z CPL w wyrobach innych producentów. Ponadto jest także łatwa w pielęgnacji, wytrzymała i odporna na działanie wysokich temperatur – to sprawia, że drzwi cieszą przez długie lata.

Trwale odporne: zabezpieczenie krawędzi 4Protect

Trwale odporne: zabezpieczenie krawędzi 4Protect

Nasze drzwi wewnętrzne do pomieszczeń mieszkalnych z przylgą i prostymi krawędziami oraz drzwi bez przylgi z powierzchnią Duradecor w kolorze białym, jasnoszarym, antracytowym lub brązowoszarym są standardowo wyposażone w wysokiej jakości zabezpieczenie krawędzi 4Protect.

Dzięki temu drewniane drzwi wewnętrzne są bardziej odporne na obciążenia związane z codziennym użytkowaniem i cieszą przez długie lata.

Ościeżnica drewniana: najwyższa jakość i elegancja

Ościeżnica drewniana: najwyższa jakość i elegancja

Nasze drewniane ościeżnice charakteryzują się piękną zaokrągloną krawędziąpromieniu 3 mm (1). Oszewka ościeżnicy o grubości 25 mm (2) oraz wytrzymała powierzchnia Duradecor (3) są gwarancją wysokiej jakości i eleganckiego wyglądu drzwi do pomieszczeń mieszkalnych.

Piękna i wytrzymała: stalowa ościeżnica regulowana

Piękna i wytrzymała: stalowa ościeżnica regulowana

Nasza stalowa ościeżnica VarioFix posiada szereg zalet. VarioFix montuje się tak łatwo jak ościeżnice drewniane, a jej dodatkowym atutem jest trwałość i długa żywotność. Elegancki kształt bez widocznych zagięć podkreśla ciekawy design ościeżnicy. Lico regulowanej ościeżnicy stalowej VarioFix o szerokości 55 mm idealnie pasuje do drewnianych ościeżnic.

Prospekty