Napędy i automatyka do bram

Automatyczne i bezpieczne

Napędy

Napędy oraz automatyka do bram i drzwi

Automatyczne napędy do bram i drzwi to kompleksowe rozwiązania zwiększające wygodę użytkowania i bezpieczeństwo. Każdy z komponentów produkowany jest przez markę Hörmann, co pozwala zagwarantować najwyższą jakość oraz bezproblemową kompatybilność oferowanych produktów.

Łagodne uruchamianie się napędu w znacznym stopniu wydłuża czas użytkowania bram i drzwi. Automatyka do bram to precyzja wykonania, zaawansowana technologia oraz trwałość użytkowania.

Wiele z napędów firmy Hörmann dostępnych jest w wersji z akumulatorem lub modułem solarnym. Dzięki takim rozwiązaniom nawet w przypadku braku możliwości zasilania napędu prądem możecie Państwo cieszyć się z wielu zalet jakie daje automatyka do bram. Dopełnieniem naszej bogatej oferty są elementy wyposażenia dodatkowego takie jak nadajnik chowany w przycisku zapalniczki samochodowej, a także system inteligentnego sterowania BiSecur SmartHome.

Napędy do bram garażowych

Dzięki naszym napędom do bram garażowych wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby szybko i wygodnie wjechać do garażu. Energooszczędne oświetlenie LED jasno i równomiernie oświetla garaż. To oznacza większe bezpieczeństwo – szczególnie w ciemności.

Dowiedz się więcej o napędach do bram garażowych

Napędy do bram wjazdowych

Napędy do bram wjazdowych umożliwiają otwieranie i zamykanie bram skrzydłowych i przesuwnych – na przykład prowadzących na podwórze. Hörmann oferuje dokładnie dopasowany system składający się z bramy garażowej, bramy wjazdowej i pasujących do nich napędów.

Dowiedz się więcej o napędach do bram wjazdowych

PortaMatic - Napęd do drzwi wewnętrznych

Napęd PortaMatic firmy Hörmann do drzwi pokojowych umożliwia ich proste automatyczne otwieranie i zamykanie za pomocą nadajnika, sterownika lub przez aplikację na smartfonie. Liczne funkcje i możliwości ustawień sprawiają, że napęd ma wyjątkowo uniwersalne zastosowanie i gwarantuje inteligentne mieszkanie bez barier architektonicznych.

Dowiedz się więcej o napędzie PortaMatic do drzwi wewnętrznych

BiSecur SmartHome - sterowanie bramą garażową za pomocą smartfona

Każdy, kto ma możliwość sterowania bramą garażową za pomocą smartfona, nie musi martwić się tym, czy zamknął ją przed pójściem do pracy. Już jedno spojrzenie w telefon wystarczy, aby się tego dowiedzieć. Za pomocą aplikacji BiSecur mogą Państwo nie tylko zobaczyć położenie bramy garażowej i sterować nią w podróży, ale również jako administrator ustalić, kto może to robić. Jest to szczególnie przydatna funkcja – smartfon może zastąpić zgubione przez Państwa dzieci klucze.

Praktyczne i wygodne

Wszystkie napędy garażowe firmy Hörmann są kompatybilne z bramką BiSecur Gateway i mogą łączyć się z nią poprzez Państwa sieć bezprzewodową i Internet. Nieważne, czy w domu, czy w drodze – dzięki bramce BiSecur Gateway mogą Państwo zawsze wygodnie sterować swoją bramą garażową i innymi rozwiązaniami BiSecur SmartHome firmy Hörmann. Jeśli Państwa zewnętrzne drzwi wejściowe wyposażone są w zamek automatyczny, mogą Państwo otwierać i zamykać je w ten sam sposób. Aby sterować bramą garażową za pomocą aplikacji, nie muszą Państwo znajdować się w jej pobliżu – odwrotnie niż w przypadku nadajnika radiowego. Dzięki BiSecur SmartHome mogą Państwo wygodnie sterować nie tylko bramą garażową, ale również zewnętrznymi drzwiami wejściowymi i oświetleniem nawet, gdy są Państwo poza domem.

Aplikacja pozwala na zapisanie do 10 użytkowników oraz ich indywidualnych praw i tym samym przyznanie im różnych dostępów. Za jej pomocą mogą Państwo otworzyć bramę garażową nawet swojemu ogrodnikowi, aby mógł wyciągnąć kosiarkę, bez konieczności wpuszczania go do domu.

Praktyczne jest również zapisanie w aplikacji wielu „scenariuszy”. Pozwalają one przykładowo na równoczesne otwarcie bramy wjazdowej i garażowej oraz włączenie oświetlenia zewnętrznego bez konieczności naciskania w tym celu na nadajniku radiowym trzech różnych przycisków.

Powody, dla których warto wybrać napędy firmy Hörmann

Niemiecka jakość marki

Niemiecka jakość marki

Produkty Hörmann są konstruowane i produkowane przez firmę Hörmann w wysoko wyspecjalizowanych zakładach.

Produkty dla pokoleń

Produkty dla pokoleń

Produkty seryjne poddawane są próbom wytrzymałościowym przeprowadzanym w rzeczywistych warunkach, co pozwala osiągnąć wysoką jakość marki Hörmann.

Pod kątem przyszłości

Pod kątem przyszłości

Firma Hörmann jest przykładem dla innych, dlatego pokrywa obecnie 100 % zapotrzebowania na energię elektryczną ze źródeł ekologicznych.