Napędy do bram wjazdowych Hörmann

Napędy do bram wjazdowych

Komfort, który zachwyca, i bezpieczeństwo, które przekonuje

Dopiero zdalnie sterowany napęd zapewnia maksymalny komfort obsługi bramy wjazdowej. Tak, jak należy tego oczekiwać. Oczywiście nie może to być byle jaki napęd, lecz produkt wysokiej jakości, na którym można polegać każdego dnia; do nowych bram wjazdowych lub jako wyposażenie uzupełniające do istniejących bram skrzydłowych i przesuwnych.

Opcjonalna bramka Hörmann BiSecur Gateway umożliwia wygodne sterowanie napędami do bramy garażowej i wjazdowej Hörmann, drzwiami zewnętrznymi Hörmann* i innymi urządzeniami za pomocą smartfona lub tabletu. Dodatkowo można zdalnie zmieniać  położenie danej bramy garażowej i wjazdowej z napędem oraz sprawdzać  stan zaryglowania drzwi zewnętrznych*.

Więcej informacji podano w prospekcie "BiSecur SmartHome" i na stronie www.bisecur-home.com.

*z wyposażeniem specjalnym

Napędy do bram wjazdowych firmy Hörmann

Powody, dla których warto wybrać napędy Hörmann do bram wjazdowych

System sterowania radiowego BiSecur – bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem

System sterowania radiowego BiSecur – bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem

Napędy z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur wykorzystują nowoczesną technologię do komfortowej i bezpiecznej obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych produktów.

Opracowany przez firmę Hörmann wyjątkowo bezpieczny system kodowania BiSecur charakteryzuje się stabilnym zasięgiem odpornym na zakłócenia i gwarantuje maksymalne zabezpieczenie wysyłanego sygnału sterowania radiowego przed skopiowaniem przez niepowołane osoby. System został przetestowany i certyfikowany przez ekspertów ds. bezpieczeństwa z Uniwersytetu Ruhr w Bochum.
Bezpieczne

Bezpieczne

Automatyczny układ zabezpieczający (przeciążeniowy) sprawia, że napędy do bram wjazdowych firmy Hörmann są bezpieczne w każdej fazie otwierania i zamykania. Napęd zatrzymuje bramę natychmiast po napotkaniu na przeszkodę. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają fotokomórki, rozpoznające bezdotykowo obecność osób i przedmiotów. Można je zamontować w prosty i elegancki sposób w kolumnach i umieścić przy wjeździe na posesję. W ten sposób zostaje zabezpieczony cały obszar pracy bramy skrzydłowej lub przesuwnej.

Idealnie dopasowane i w 100 % kompatybilne

Idealnie dopasowane i w 100 % kompatybilne

Wszystkie napędy, odbiorniki i elementy obsługi BiSecur są w 100 % kompatybilne

Za pomocą nadajnika lub radiowego sterownika kodowanego można wygodnie otwierać nie tylko bramę garażową, ale także wyposażoną w napęd Hörmann bramę wjazdową, napędy, drzwi oraz inne urządzenia z odbiornikami BiSecur firmy Hörmann. Nasza aplikacja* w połączeniu z bramką Gateway BiSecur firmy Hörmann umożliwia wygodne sterowanie napędami do bramy garażowej i wjazdowej Hörmann, drzwiami zewnętrznymi** Hörmann lub napędem drzwi wewnętrznych PortaMatic oraz innymi urządzeniami za pomocą smartfonu lub tabletu.

* Dla smartfonu lub tabletu z systemem iOS i Android ** Do korzystania z tej funkcji zewnętrzne drzwi wejściowe ThermoCarbon / ThermoSafe muszą być wyposażone w zamek automatyczny S5 / S7 Smart.
Niezawodne

Niezawodne

Napędy do bram wjazdowych firmy Hörmann zapewniają cichą i bezpieczną pracę bramy dzięki funkcji łagodnego rozruchu i wyhamowania. Otwiera się ona płynnie, a podczas zamykania jest łagodnie wyhamowywana. Takie rozwiązanie oszczędza mechanizm bramy i napędu i – co ważne – nikomu nie przeszkadza.

Komfortowy odczyt położenia bramy

Komfortowy odczyt położenia bramy

Już nigdy więcej nie będziecie Państwo musieli sprawdzać położenia bramy.

Wystarczy naciśnięcie przycisku, by po kolorze diody LED na nadajniku HS 5 BS rozpoznać położenie bramy. Ponowne naciśnięcie przycisku* umożliwia jej zamknięcie. Nie da się bardziej wygodnie i bezpiecznie sterować bramą.

* Jeżeli brama znajduje się poza zasięgiem wzroku, do jej obsługi wymagana jest instalacja dodatkowej fotokomórki.

Wytrzymałe

Wytrzymałe

Napędy do bram wjazdowych firmy Hörmann muszą sprostać znacznym obciążeniom mechanicznym, a zatem ich wykonanie musi być odpowiednio solidne i wysokiej jakości. Materiały, z których wykonuje się napędy, charakteryzują się odpornością na działanie warunków atmosferycznych i długą żywotnością, dzięki czemu napęd pracuje bezawaryjnie przez długi czas. Do szczególnie zimnych regionów polecamy napęd RotaMatic z wbudowanym ogrzewaniem.

Nagrodzone wzornictwo

Nagrodzone wzornictwo

Oprócz ciekawej stylistyki w kolorze czarnym lub białym, nowe ekskluzywne nadajniki BiSecur charakteryzują się eleganckim i ergonomicznym kształtem.

Nadajniki Hörmann BiSecur z opcjonalną błyszczącą powierzchnią, przypominającą wykończenie lakierem fortepianowym, otrzymały renomowaną nagrodę Reddot Design Award za wyjątkową stylistykę.

Na zdjęciu nadajnik HS 5 BS ze stacją (opcjonalnie).

Certyfikowane

Certyfikowane

Bramy wjazdowe wyposażone w napędy firmy Hörmann są bezpieczne w każdej fazie otwierania i zamykania. Siły generowane przez napędy są badane i certyfikowane przez niezależne instytuty badawcze dla bram różnej wielkości w różnych sytuacjach montażowych zgodnie z normą PN-EN 13241-1.

Prospekty
Filmy
Hörmann Funksystem BiSecur

Bezpieczny, komfortowy, wyjątkowy: system sterowania radiowego Hörmann BiSecur