Napędy Hörmann

Automatyczne i bezpieczne

Napędy

Napędy do bram garażowych

Dzięki naszym napędom do bram garażowych wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby szybko i wygodnie wjechać do garażu. Energooszczędne oświetlenie LED jasno i równomiernie oświetla garaż. To oznacza większe bezpieczeństwo – szczególnie w ciemności.

Dowiedz się więcej o napędach do bram garażowych

Napędy do bram wjazdowych

Napędy do bram wjazdowych umożliwiają otwieranie i zamykanie bram skrzydłowych i przesuwnych – na przykład prowadzących na podwórze. Hörmann oferuje dokładnie dopasowany system składający się z bramy garażowej, bramy wjazdowej i pasujących do nich napędów.

Dowiedz się więcej o napędach do bram wjazdowych

Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych

Napęd PortaMatic firmy Hörmann do drzwi pokojowych umożliwia ich proste automatyczne otwieranie i zamykanie za pomocą nadajnika, sterownika lub przez aplikację na smartfonie. Liczne funkcje i możliwości ustawień sprawiają, że napęd ma wyjątkowo uniwersalne zastosowanie i gwarantuje inteligentne mieszkanie bez barier architektonicznych.

Dowiedz się więcej o napędzie PortaMatic do drzwi wewnętrznych

Powody, dla których warto wybrać napędy firmy Hörmann

Niemiecka jakość marki

Niemiecka jakość marki

Produkty Hörmann są konstruowane i produkowane przez firmę Hörmann w wysoko wyspecjalizowanych zakładach.

Produkty dla pokoleń

Produkty dla pokoleń

Produkty seryjne poddawane są próbom wytrzymałościowym przeprowadzanym w rzeczywistych warunkach, co pozwala osiągnąć wysoką jakość marki Hörmann.

Pod kątem przyszłości

Pod kątem przyszłości

Firma Hörmann jest przykładem dla innych, dlatego pokrywa obecnie 100 % zapotrzebowania na energię elektryczną ze źródeł ekologicznych.