Drzwi wewnętrzne do pomieszczeń mieszkalnych Hörmann

Drzwi wewnętrzne do pomieszczeń mieszkalnych

Sposób na stworzenie przytulnego wnętrza

Zastosowanie wysokiej jakości drzwi wewnętrznych do pomieszczeń mieszkalnych firmy Hörmann sprawi, że będą Państwo z przyjemnością wracali do swojego domu.
Klasyczne lub nowoczesne, białe lakierowane lub z drewna bukowego, ze szklanymi elementami lub aplikacjami ze stali nierdzewnej – Hörmann oferuje drzwi idealnie dopasowane do stylu każdego wnętrza. Drewniane drzwi wewnętrzne są bardzo efektowne i kryją w sobie prawdziwą jakość klasy Premium. Właśnie dlatego cieszą użytkowników przez wiele lat, a decydując się na ich zakup, klient dokonuje dosłownie wyboru „drzwi na całe życie”.

Drzwi wewnętrzne do pomieszczeń mieszkalnych firmy Hörmann

Powody, dla których warto wybrać drzwi wewnętrzne do pomieszczeń mieszkalnych firmy Hörmann

Bogata oferta produktów

Bogata oferta produktów

Indywidualne zestawienia

Miłośnicy klasycznych wzorów preferują płyty drzwiowe i ościeżnice z zaokrąglonymi krawędziami [1]. Zwolennicy zdecydowanych linii wybierają zestawienia z prostymi krawędziami. Natomiast bezprzylgowa płyta drzwiowa tworzy z ościeżnicą o prostokątnych krawędziach niemal całkowicie równą płaszczyznę i podkreśla nowoczesny styl mieszkania [2].

Wysokiej jakości płyta drzwiowa

Dostępna z czterema różnymi wypełnieniami: od prostego wkładu węzowego po wysokiej jakości pełną płytę wiórową.
Regulowana ościeżnica stalowa VarioFix

Regulowana ościeżnica stalowa VarioFix

Dla nowej ościeżnicy stalowej VarioFix firmy Hörmann tolerancje w wymiarach ściany do 20 mm (+15/-5 mm) nie są już problemem: regulowana przylga ozdobna pozwala zniwelować różne grubości ściany zarówno w remontowanych, jak i w nowych budynkach.

Montaż ościeżnicy stalowej VarioFix jest tak łatwy jak ościeżnicy drewnianej, a jej dodatkowym atutem jest trwałość i ciekawy design.
Duradecor: powierzchnia niezwykle odporna na uderzenia

Duradecor: powierzchnia niezwykle odporna na uderzenia

Wysokiej jakości powierzchnia zachwyca swoimi właściwościami – Duradecor odznacza się najwyższą odpornością na uderzenia, o 48 % lepszą od średniej badanych powierzchni z CPL w wyrobach innych producentów. Duradecor jest też łatwa w pielęgnacji, wytrzymała i odporna na działanie wysokich temperatur - to sprawia, że drzwi cieszą przez długie lata.

Mieszkanie bez barier z napędem PortaMatic do drzwi wewnętrznych

Mieszkanie bez barier z napędem PortaMatic do drzwi wewnętrznych

Potrzebują Państwo więcej komfortu? Wystarczy wyposażyć drzwi w Państwa mieszkaniu w innowacyjny napęd PortaMatic. Umożliwi to automatyczne otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą nadajnika lub sterownika i wyraźnie poprawi jakość życia.

Prospekty