Drzwi pokojowe Hörmann

Drzwi pokojowe

Sposób na stworzenie przytulnego wnętrza

Zastosowanie wysokiej jakości drzwi pokojowych firmy Hörmann sprawi, że będą Państwo z przyjemnością wracali do swojego domu.
Klasyczne lub nowoczesne, białe lakierowane lub z drewna bukowego, ze szklanymi elementami lub aplikacjami ze stali nierdzewnej – Hörmann oferuje drzwi idealnie dopasowane do stylu każdego wnętrza. Drewniane drzwi wewnętrzne są bardzo efektowne i kryją w sobie prawdziwą jakość klasy Premium. Właśnie dlatego cieszą użytkowników przez wiele lat, a decydując się na ich zakup, Klient dokonuje dosłownie wyboru „drzwi na całe życie”.

Drzwi pokojowe firmy Hörmann

Powody, dla których warto wybrać drzwi pokojowe firmy Hörmann

Klamki Planar zlicowane z powierzchnią skrzydła

Klamki Planar zlicowane z powierzchnią skrzydła

Klamki Planar zapewniają szczególnie elegancki wygląd drzwi. Osobom ceniącym dobre wzornictwo przypadnie do gustu zlicowana ze skrzydłem drzwiowym rozeta klamki, która tworzy z nim idealnie równą płaszczyznę. Ukryte zawiasy z kolei dodają drzwiom bezprzylgowym szyku. Innym ciekawym rozwiązaniem jest rezygnacja z otworu na klucz, co pozwoliło uzyskać efekt uproszczonego, a tym samym bardziej wyszukanego wzornictwa.

Koncepcja 4 × 4: Concepto DesignLine

Koncepcja 4 × 4: Concepto DesignLine

Przemyślane i wszechstronne: drzwi z serii Concepto DesignLine gwarantują szereg nowych możliwości aranżacyjnych dla Państwa domu. Wszystko to przez połączenie doskonałej jakości powierzchni ultramatowej, błyszczącej (wysoki połysk), o strukturze łupka lub lnu (nowość) z kolorami: białym, jasnoszarym, antracytowym lub nowym kolorem brązowoszarym.

Drzwi pełnoszklane z nanopowłoką

Drzwi pełnoszklane z nanopowłoką

Marzą Państwo o domu pełnym światła? W takim wypadku idealnym wyborem będą nasze drzwi pełnoszklane. Poza eleganckim wyglądem drzwi GlassLine nie mają sobie równych pod względem komfortu pielęgnacji – wszystkie wzory z piaskowaną szybą posiadają nanopowłokę, która zabezpiecza powierzchnię przed śladami palców.

Wzory o identycznym wyglądzie do Concepto i Groove DesignLine

Oferta drzwi pełnoszklanych pasujących wizualnie do wzorów z linii Groove DesignLine i Concepto DesignLine pozwala uzyskać perfekcyjne zestawienia drzwi szklanych z drewnianymi.

Struktura Duradecor: atrakcyjna dla oka i przyjemna w dotyku

Struktura Duradecor: atrakcyjna dla oka i przyjemna w dotyku

Delikatnie strukturyzowana powierzchnia pozwala poczuć to, co widać. Rysunek drewnianych słojów, którym pokryta jest płyta drzwiowa, w przypadku strukturyzowanej powierzchni Duradecor sprawia w dotyku wrażenie prawdziwego drewna. Powierzchnia ta podkreśla przytulną i naturalną atmosferę mieszkania, a drzwi są wyjątkowo łatwe w pielęgnacji i odporne na uszkodzenia.

Duradecor: powierzchnia niezwykle odporna na uderzenia

Duradecor: powierzchnia niezwykle odporna na uderzenia

Wysokiej jakości powierzchnia Duradecor zachwyca swoimi właściwościami – odznacza się najwyższą odpornością na uderzenia, o 48 % lepszą od średniej badanych powierzchni z CPL w wyrobach innych producentów. Ponadto jest także łatwa w pielęgnacji, wytrzymała i odporna na działanie wysokich temperatur – to sprawia, że drzwi cieszą przez długie lata.

Trwale odporne: zabezpieczenie krawędzi 4Protect

Trwale odporne: zabezpieczenie krawędzi 4Protect

Nasze drzwi pokojowe z przylgą i prostymi krawędziami oraz drzwi bez przylgi z powierzchnią Duradecor w kolorze białym, jasnoszarym, antracytowym lub brązowoszarym są standardowo wyposażone w wysokiej jakości zabezpieczenie krawędzi 4Protect.

Dzięki temu drewniane drzwi wewnętrzne są bardziej odporne na obciążenia związane z codziennym użytkowaniem i cieszą przez długie lata.

Ościeżnica drewniana: najwyższa jakość i elegancja

Ościeżnica drewniana: najwyższa jakość i elegancja

Nasze ościeżnice drewniane charakteryzują się piękną zaokrągloną krawędziąpromieniu 3 mm (1). Oszewka ościeżnicy o grubości 25 mm (2) oraz wytrzymała powierzchnia Duradecor (3) są gwarancją wysokiej jakości i eleganckiego wyglądu drzwi pokojowych.

Piękna i wytrzymała: stalowa ościeżnica regulowana

Piękna i wytrzymała: stalowa ościeżnica regulowana

Nasza stalowa ościeżnica VarioFix posiada szereg zalet. VarioFix montuje się tak łatwo jak ościeżnice drewniane, a jej dodatkowym atutem jest trwałość i długa żywotność. Elegancki kształt bez widocznych zagięć podkreśla ciekawy design ościeżnicy. Lico regulowanej ościeżnicy stalowej VarioFix o szerokości 55 mm idealnie pasuje do drewnianych ościeżnic.

Prospekty

Doradztwo

Doradytwo dla architektów Hörmann

Jesteś architektem i masz pytania dotyczące naszych produktów, pracujesz nad projektem i potrzebujesz porady dotyczącej wariantów wykonania, możliwości łączenia produktów i indywidualnego wzornictwa? A może projekt znajduje się już w fazie realizacji i potrzebna jest pomoc techniczna oraz szczegóły dotyczące planowanych robót branżowych? Wykorzystaj nasze know-how i wieloletnie doświadczenie – nasi doradcy służą pomocą i poradami.

Doradztwo