Drzwi ze stali i stali nierdzewnej Hörmann

Drzwi STU ze stali i stali nierdzewnej

Płyta drzwi wielofunkcyjnych STU ze stali i stali nierdzewnej ma grubość 62 mm i jest oferowana z grubą przylgą. Zespolona konstrukcja klejona na całej powierzchni sprawia, że skrzydła drzwiowe są bardzo stabilne i sztywne, a także domykają się delikatnie i cicho. Drzwi STU moga być opcjonalnie wykonane w 6 kolorach preferowanych, w dowolnym kolorze RAL lub  kolorze specjalnym z palety NCS.

Drzwi wielofunkcyjne STU są zgodne z wymaganiami normy PN-EN 14351-1 i są wprowadzone do obrotu na podstawie Deklaracji Właściwości Użytkowych oraz po oznakowaniu ich znakiem "CE". Dlatego są przeznaczone do zastosowania na zewnątrz.

Drzwi ze stali i stali nierdzewnej firmy Hörmann

W skrócie

Drzwi wielofunkcyjne

Drzwi wielofunkcyjne

Bogata oferta drzwi wielofunkcyjnych Hörmann spełnia najróżniejsze wymagania – dostępne są drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, do magazynów i biur, z wyposażeniem specjalnym lub bez. Drzwi montowane w ścianach zewnętrznych są oznakowane zgodnie z normą PN-EN 4351-1.

Prospekty

Doradztwo

Doradytwo dla architektów Hörmann

Jesteś architektem i masz pytania dotyczące naszych produktów, pracujesz nad projektem i potrzebujesz porady dotyczącej wariantów wykonania, możliwości łączenia produktów i indywidualnego wzornictwa? A może projekt znajduje się już w fazie realizacji i potrzebna jest pomoc techniczna oraz szczegóły dotyczące planowanych robót branżowych? Wykorzystaj nasze know-how i wieloletnie doświadczenie – nasi doradcy służą pomocą i poradami.

Doradztwo