Program dla architektów Hörmann

Program dla architektów

Program dla architektów firmy Hörmann umożliwia szybkie i wygodne tworzenie własnych opisów projektowych przy pomocy jedynie kilku kliknięć myszą oraz korzystanie z rysunków produktów firmy Hörmann.

  • Nowoczesny i przyjazny dla użytkownika interfejs programu jeszcze bardziej ułatwia projektowanie z wykorzystaniem produktów Hörmann.
  • Przejrzysta struktura programu, korzystająca z rozwijanego menu, symboli i funkcji wyszukiwania, zapewnia szybki dostęp do opisów projektowych i rysunków
    (w formacie DWG i PDF) dla ponad 550 produktów firmy Hörmann.
  • Uzupełnieniem informacji o wielu produktach są ich fotorealistyczne ilustracje.

 

 

Wersja online

Program dla architektów w wersji online

Po wybraniu nowej wersji online można korzystać z programu dla architektów w systemach operacyjnych Windows, MAC i Android. Dane z programu można otworzyć w dowolnym momencie na smartfonie, tablecie, laptopie lub komputerze biurowym z dostępem do Internetu.

 

Przejdź do wersji online

Wersja offline

Program dla architektów w wersji offline

Mogą Państwo korzystać również ze sprawdzonej wersji offline programu dla architektów. Nie wymaga on instalacji, można pobrać go z Internetu. W systemie Windows można też korzystać z programu w sieci. Dzięki usłudze aktualizacji powiadomienia o dostępnych aktualizacjach są zawsze wysyłane na bieżąco.

 

Przejdź do wersji offline