Wjazdowe bramy przesuwne Hörmann

Wjazdowe bramy przesuwne

Wjazdowe bramy przesuwne - konstrukcja samonośna, wysoki standard bezpieczeństwa, w całości zmontowane fabrycznie

Wjazdowe bramy przesuwne firmy Hörmann, wykonane ze stabilnych kształtowników stalowych, są dostarczane jako gotowy zestaw do montażu w otworach o szerokości do 16 m. Montując drugą bramę z przeciwległej strony można zamykać otwory o szerokości łącznie 32 m. Konstrukcja bramy jest samonośna, a jej zaleta to minimum pracy przy fundamentach - nie wymaga montażu prowadnic oraz eliminuje zakłócenia w pracy bramy związane z oblodzeniem, opadami śniegu czy silnym zabrudzeniem.

Powody, dla których warto wybrać wjazdowe bramy przesuwne Hörmann

Dodatkowe zawiasy aluminiowe*

Dodatkowe zawiasy aluminiowe*

Na górnej krawędzi skrzydła z obu stron bramy umieszczono aluminiowe zawiasy*. Dzięki temu rozwiązaniu rolki bieżne nie stykają się bezpośrednio z wysokiej jakości powłoką malarską bramy, która zachowuje swój piękny wygląd.


*W bramach typu HS wchodzą w zakres dostawy, w aluminiowych bramach typu HSS/HS dostępne opcjonalnie.

Bezpieczne sterowanie automatyczne

Bezpieczne sterowanie automatyczne

Pięć samonadzorujących zabezpieczeń krawędzi zamykającej przy napotkaniu nawet najmniejszego oporu natychmiast zatrzymuje bramę. To gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo ludzi i pojazdów.

Bezpieczny elektroniczny układ sterujący

Bezpieczny elektroniczny układ sterujący

Elektroniczny układ sterujący jest zintegrowany z kolumną. Kolumna jest instalowana od strony placu. W celu wykonania prac konserwacyjnych i regulacyjnych wystarczy tylko otworzyć klapę. Indywidualnie kodowany nadajnik umożliwia kierowcom z Państwa firmy wygodne otwieranie bramy przesuwnej bez konieczności wychodzenia z samochodu. To rozwiązanie doskonale sprawdza się w przypadku często użytkowanych bram.

Wydajny układ elektroniczny do obsługi wszystkich funkcji sterujących:
  • rozszerzenie listew stykowych
  • sterowanie radiowe
  • system odczytu kart
  • automatyczne otwieranie/zamykanie po upływie określonego czasu
  • pętle indukcyjne
  • fotokomórki
  • wyświetlanie statusu: brama otwarta, brama zamknięta, brama w ruchu

Doradztwo

Doradytwo dla architektów Hörmann

Jesteś architektem i masz pytania dotyczące naszych produktów, pracujesz nad projektem i potrzebujesz porady dotyczącej wariantów wykonania, możliwości łączenia produktów i indywidualnego wzornictwa? A może projekt znajduje się już w fazie realizacji i potrzebna jest pomoc techniczna oraz szczegóły dotyczące planowanych robót branżowych? Wykorzystaj nasze know-how i wieloletnie doświadczenie – nasi doradcy służą pomocą i poradami.

Doradztwo