Bramy garażowe Hörmnn

Nowoczesne i eleganckie

Bramy garażowe

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe otwierają się pionowo i pozostają pod stropem, oszczędzając miejsce. Dzięki takiej konstrukcji zapewniają maksymalną ilość miejsca zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Garażowe bramy segmentowe mogą być instalowane w każdym otworze garażowym i zapewniają o 14 cm większą szerokość przejazdu niż bramy uchylne. Posiadają też trwale elastyczne uszczelnienie, które jest odporne na działanie warunków zewnętrznych i z czterech stron optymalnie uszczelnia bramę.

Dowiedz się więcej o bramach segmentowych

Bramy uchylne

Klasyczne bramy garażowe produkowane od 1952 roku poprzez szeroki wybór wypełnień umożliwiają idealne dopasowanie bramy do architektury domu.

Dowiedz się więcej o bramach uchylnych

Bramy RollMatic

Bramy rolowane i bramy podsufitowe RollMatic otwierają się pionowo, dzięki czemu niemal w ogóle nie zajmują miejsca w garażu. Takie rozwiązania konstrukcyjne zapewniają maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Nie ma znaczenia, czy kształt otworu garażu jest prostokątny, skośny, zakończony łukiem segmentowym czy półkolistym.

Dowiedz się więcej o bramach RollMatic

Boczne bramy segmentowe

Boczne bramy segmentowe firmy Hörmann sprawdzają się idealnie w specjalnych sytuacjach montażowych: w przeciwieństwie do garażowych bram uchylnych, segmentowych czy rolowanych brama tej konstrukcji otwiera się nie w górę, lecz na bok. Jest to szczególną zaletą wówczas, gdy pod sufitem garażu chcemy przechowywać np. deski surfingowe czy inne tego typu przedmioty lub gdy konstrukcja budynku  uniemożliwia zamontowanie płyty bramy pod stropem.

Dowiedz się więcej o bocznych bramach segmentowych

Bramy z profili aluminiowych

Bramy w profili aluminiowych znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest doświetlenie garażu lub lepsza wentylacja boksów w garażu zbiorczym. Równomierny podział ram przeszklenia lub opcjonalnie pól przeszklenia zapewnia harmonijny wygląd bramy oraz większą przepuszczalność światła w garażu.

Brama skrzydłowa DFT 42

W przypadku bramy skrzydłowej dostęp do garażu możliwy jest po otwarciu jednego lub dwóch skrzydeł. Pozwala to na np. wygodne wyprowadzenie roweru z garażu, bez konieczności otwierania całej bramy, a w dłuższej perspektywie także oszczędza czas.

Dowiedz się więcej o bramie skrzydłowej

Drzwi boczne do garażu

Drzwi boczne są bardzo praktycznym rozwiązaniem, gdy chce się mieć szybki dostęp do przedmiotów przechowywanych w garażu, bez konieczności otwierania całej bramy. A także w sytuacjach, gdy ze względu na krótki podjazd drugi samochód parkuje tuż przed bramą i blokuje dostęp do garażu.

Do niemal każdego wzoru bramy Hörmann oferuje pasujące drzwi boczne. W ten sposób drzwi i brama tworzą harmonijną całość.

Dowiedz się więcej o drzwiach bocznych do garażu

Powody, dla których warto wybrać bramy garażowe Hörmann

Niemiecka jakość marki

Niemiecka jakość marki

Produkty Hörmann są konstruowane i produkowane przez firmę Hörmann w wysoko wyspecjalizowanych zakładach.

Produkty dla pokoleń

Produkty dla pokoleń

Produkty seryjne poddawane są próbom wytrzymałościowym przeprowadzanym w rzeczywistych warunkach, co pozwala osiągnąć wysoką jakość marki Hörmann.

Pod kątem przyszłości

Pod kątem przyszłości

Firma Hörmann jest przykładem dla innych, dlatego pokrywa obecnie 100 % zapotrzebowania na energię elektryczną ze źródeł ekologicznych.