MONTERIADA 2018 na targach BUDMA

„Dobry montaż jest tak samo ważny jak dobry produkt” – pod takim hasłem, Związek POiD już po raz czwarty realizuje kampanię edukacyjną DOBRY MONTAŻ. Dzięki kolejnej inicjatywie POiD, montaż w wykonaniu profesjonalistów będą mogli zobaczyć uczestnicy tegorocznych targów BUDMA. MONTERIADA, cykl interaktywnych pokazów montażu na specjalnie zaprojektowanym stoisku odbędzie się już w dniach 30 stycznia - 2 lutego. 

Wydarzenie dedykowane jest do osób i grup, dla których istotny jest nie tylko dobry produkt, lecz również jego prawidłowa instalacja, a więc inwestorów, monterów, sprzedawców, dystrybutorów czy uczniów szkół zawodowych ­– tłumaczy Paweł Wróblewski, Dyrektor Związku POiD.

W ramach interaktywnego pokazu profesjonalne ekipy montażowe zrealizują montaż drzwi, okien, bram garażowych i osłon czołowych polskich producentów. Wykorzystają do tego najnowocześniejsze systemy montażowe, mocowania oraz narzędzia.

Partnerem MONTERIADY jest również firma Hörmann.Codziennie, przez cały czas trwania MONTERIADY, na specjalnie zaprojektowanej ściance montażowej można będzie obserwować montaż bramy garażowej:

wtorek          30 stycznia       13:15 – 14:15
środa            31 stycznia       14:05 – 15:05
czwartek        1 lutego           10:20 – 11:20
piątek             2 lutego           11:10 – 12:05

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!
 

Hala nr 5 Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA
Stoisko numer 1