Strona startowa >  Monteriada 2017

MONTERIADA 2017 na targach BUDMA

„Dobry montaż jest tak samo ważny jak dobry produkt” – pod takim hasłem, Związek POiD już po raz trzeci realizuje kampanię edukacyjną DOBRY MONTAŻ. Dzięki kolejnej inicjatywie POiD, montaż w wykonaniu profesjonalistów będą mogli zobaczyć uczestnicy tegorocznych targów BUDMA. MONTERIADA, cykl interaktywnych pokazów montażu na specjalnie zaprojektowanym stoisku odbędzie się już w dniach 7 - 10 lutego. 

Wydarzenie dedykowane jest do osób i grup, dla których istotny jest nie tylko dobry produkt, lecz również jego prawidłowa instalacja, a więc inwestorów, monterów, sprzedawców, dystrybutorów czy uczniów szkół zawodowych – tłumaczy Paweł Wróblewski, Dyrektor Związku POiD.

W ramach interaktywnego pokazu profesjonalne ekipy montażowe zrealizują montaż drzwi, okien, bram garażowych i osłon czołowych polskich producentów. Wykorzystają do tego najnowocześniejsze systemy montażowe, mocowania oraz narzędzia.

Partnerem MONTERIADY jest również firma Hörmann.

Codziennie, przez cały czas trwania MONTERIADY, na specjalnie zaprojektowanej ściance montażowej można będzie obserwować montaż bramy garażowej:

wtorek  7 lutego 15:20 – 16:20
środa 8 lutego 10:00 – 11:00
czwartek 9 lutego 12:10 – 13:10
piątek   10 lutego 12:05 – 12:50

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!
 

Hala nr 5 Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA
Stoisko numer 1